Demirkaya Otomat Otomotiv - Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

Demirkaya Otomat Otomotiv Makine San ve Tic.Ltd.Şti, 2008  yılında İrfan Demirkaya  tarafından şahıs firması olarak Demirkaya Otomotiv adı ile Bursa'da kurulmuş ve 2016 yılında şirketleşerek bugün ki adını almıştır. Otomotiv sektörüne,bir adet CNC torna tezgahı ve diş çekme makinası ile başlayıp, geliştirerek ağırlıklı olarak otomotiv sektörü olmak üzere makine imalat sektörüne de 'Talaşlı imalat' yapmaya başlamıştır.

Civatalar, somunlar, vidalar, çeşitli ölçülerde pullar, burçlar, çeki milleri ve otomotiv sektörü için çeşitli ebatlarda pim ve perçin çeşitleri, istenilen malzemelerden; bakırdan pirinçten vb. malzemelerden özel somun ve vidalar parçalar üretmektedir...

Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı politikaları ile pazardaki payını arttıran Demirkaya Otomotiv, geçen zaman içerisinde makine parkurunu CNC Tornalar, CNC Kayar Otomatlar ile güçlendirmiştir. TOFAŞ, RENAULT, FORD  firmaları için Tier 2 tedarikçiyiz.

Teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek makine parkurunu CNC Torna ve Kayar otomatlarla güçlendirerek, daha sonraki yıllarda  CNC Torna ve Kayar Otomat  yatırımını arttırmıştır.  2018yılında ISO9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini almış ve şuan ki faaliyet sürecinde IATF 16949:2016 belgesi alma yolundadır.

  • Adres:
    Organize San. Böl. 75. Yıl Cad. Demirciler Sit. E Blok No:17 Nilüfer/Bursa

Demirkaya Otomat Otomotiv Makine San ve Tic. Ltd. Şti.

2008 yılında İrfan Demirkaya tarafından şahıs firması olarak Demirkaya Otomotiv adı ile Bursa'da kurulmuş ve 2016 yılında şirketleşerek bugün ki adını almıştır.

Son Haberler
Copyright 2018 © Demirkaya Otomat Otomotiv
Web Tasarım: MO Ajans